18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ogromna tragedia

Makabra w Skierniewicach. 13-latek zginął od strzału w głowę

22.02.2020  14:55
Makabra w Skierniewicach. 13-latek zginął od strzału w głowę
Makabra w Skierniewicach. 13-latek zginął od strzału w głowę Fot: Beata Zawrzel/REPORTER

Skierniewice są niemym świadkiem ogromnej tragedii. 13-letni chłopiec zginął od strzału w głowę z broni krótkiej. Zostawił list pożegnalny, a policja zajmuje się tą sprawą. 

Całe Skierniewice są w ciężkim szoku. 13-letni chłopiec pozostawił list pożegnalny, a potem zginął od strzału w głowę. Martwego nastolatka znaleziono w piątek 21 lutego, z samego rana. Natychmiast powiadomiono policję. 

Skierniewice: Nastolatek zginął od strzału w głowę

Postrzał w głowę z krótkiej broni palnej błyskawicznie odebrał chłopcu życie. Nie jest jednak w stu procentach pewne, czy było to samobójstwo, czy może w śmierć dziecka zaangażował się ktoś trzeci.

Na tym etapie śledztwa mogę potwierdzić, że był to postrzał z bliskiej odległości. Wstępnie wszczęte zostało postępowanie z artykułu 151 kodeksu karnego

- przekazała „Dziennikowi Łódzkiemu” Magdalena Hryniewicz-Rucińska, prokurator rejonowa w Skierniewicach. 

Przed prokuraturą stoi zadanie ustalenia w jaki sposób i czy w ogóle, 13-latek wszedł w posiadanie broni palnej. Szkoła, w której uczył się nastolatek została objęta kontrolą kuratorium oświaty.

Nie wyobrażamy sobie, co muszą czuć teraz jego najbliżsi. 

Przeczytaj więcej
Komentarze