18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Raniła też starsze dzieci

Makabryczna ZBRODNIA na Wilanowie. Matka zadźgała noworodka

05.09.2022  11:01
Wilanów: Kobieta zadźgała swoją miesięczną córeczkę
Wilanów: Kobieta zadźgała swoją miesięczną córeczkę Fot: Wojciech Olkusnik/East News

Makabryczna zbrodnia na Wilanowie. 32-letnia matka zadźgała swoją miesięczną córeczkę i raniła dwójkę starszych synów. Sąsiedzi nie mogą w to uwierzyć. Gdyby nie błyskawiczna akcja babci małych chłopców, która otrzymała od nich niepokojącego SMS-a, mogłoby dojść do jeszcze większego dramatu.

Wilanów wydaje się być dzielnicą spokojną i sielankową, ale nawet tutaj może dojść do zbrodni, która w głowie się nie mieści. 32-letnia matka zadźgała swoją miesięczną córeczkę, raniła dwójkę synów w wieku 9 i 3 lat, a potem zbiegła z miejsca zdarzenia.

Wilanów: Kobieta zadźgała swoją miesięczną córeczkę

Wilanów do dziś nie może uwierzyć w to, co się wydarzyło. W mieszkaniu przy Alei Wilanowskiej w łóżeczku znaleziono zwłoki miesięcznej dziewczynki! Małe dziecko miało rany kłute klatki piersiowej. W tym samym lokum znajdowali się przerażeni i ranieni chłopcy w wieku 9 i 3 lat.

Policjanci interweniowali około godziny 00:50 na prośbę babci dzieci, która od najstarszego chłopca otrzymała SMS-a, w którym dziecko pisało, że: "mama nas zaraz pozabija". Niestety, nie okazało się to hiperbolą ani ponurym żartem. Starsi chłopcy z obrażeniami ciała trafili do szpitala, ale ich życiu na szczęście nie zagraża niebezpieczeństwo. 

Matka, która zaatakowała swoje pociechy zbiegła z miejsca zdarzenia i była natychmiast poszukiwana przez policję. Sąsiedzi zapewniają, że była to normalna i spokojna rodzina, są w szoku patrząc na tragedię, która się wydarzyła.

Myślicie, że okoliczności tego dramatu uda się w którymś momencie wyjaśnić?

Czytaj także