18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Brutalne sceny

Makabryczna śmierć 7-latki. Zadźgał ją nożyczkami na oczach mamy

21.05.2020  19:49
Makabryczna śmierć 7-latki. Zadźgał ją nożyczkami na oczach mamy
Makabryczna śmierć 7-latki. Zadźgał ją nożyczkami na oczach mamy Fot: Gita Kulinitch Studio/Shutterstock

Dramat w Edmonton w Kanadzie. Przyjaciel rodziny w dzikim szale zamordował 7-letnie dziecko. Wszystko widziała mama nieszczęsnej dziewczynki, która zmuszona była uciekać z młodszym dzieckiem z domu. 

Makabryczne morderstwo miało miejsce w sypialni 7-latki. Jej oprawcą był przyjaciel rodziny, którego nieświadoma zagrożenia matka dzieci zaprosiła pod swój dach, gdy ów miał problemy osobiste. Nikt w rodzinie nie mógł spodziewać się masakry.

Tragedia wydarzyła się w Edmonton w Kanadzie. Całą historię opowiedziała mediom mama zamordowanej 7-latki. To wszystko mrozi krew w żyłach i wyciska z oczu łzy jednocześnie. Niezmierzone jest cierpienie najbliższych malutkiej Belli. 

Makabryczna śmierć 7-latki

Chwilę po tym jak matka powiedziała dzieciom: "dobranoc", mężczyzna wpadł do sypialni maluchów i zaatakował 7-letnią Bellę nożyczkami. Dźgał na oślep, dopóki dziewczynka nie wydała z siebie ostatniego tchnienia. Przerażona matka widziała, że nie da rady jej pomóc, dlatego w rozpaczy chwyciła drugie dziecko i zaczęła uciekać.

Chwile później udało jej się wezwać policję. Niestety, 7-letnia córka kobiety zginęła na miejscu od ciosów zadawanych jej nożyczkami przez kogoś, kogo uważała za wujka. Na kilka godzin przed śmiercią siedmiolatki w poniedziałkowy wieczór dziewczynka narysowała swojego zabójcę, jak informuje CBC News.

To kolejna, wstrząsająca tragedia w tej rodzinie. Ledwie 10 miesięcy wcześniej mąż kobiety i ojciec dziewczynek popełnił samobójstwo. Płakać się chce, że teraz wbrew swojej woli, dołączyła do niego Bella.

Współczujemy bliskim tej straty. 

Przeczytaj więcej
Komentarze