18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przerażające..

Makabryczne morderstwo w Gdańsku! "Miała odrąbaną głowę?"

Bartłomiej Ciepielewski
13.09.2021  09:50
Szokujące morderstwo w Gdańsku
Szokujące morderstwo w Gdańsku Fot: DarSzach/Shutterstock

Podczas domowej awantury 29-letni mieszkaniec Gdańska wbił swojej partnerce dwa noże w głowę. Kobieta tuż przed atakiem zdążyła zadzwonić na policję. Ciosy rozwścieczonego mordercy okazały się śmiertelne.

Do przerażającego zdarzenia doszło w Gdańsku. Podczas domowej kłótni 29-latek chwycił za noże, po czym wbił je w głowę swojej 25-letniej partnerki.

Dziś tuż przed godziną 11 dostaliśmy zgłoszenie o zgonie kobiety. Policjanci pojechali na miejsce i potwierdzili to. W związku z tym zdarzeniem zatrzymano 29-letniego mieszkańca Gdańska. Wszystkie czynności prowadzone są pod nadzorem prokuratora. Na miejscu pracują policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej, policyjny technik, lekarz z zakresu medycyny sądowej. Nic więcej w tej sprawie na ten moment nie mogę powiedzieć - przekazał rzecznik gdańskiej KMP, asp. sztab. Mariusz Chrzanowski.

Po krwawej zbrodni mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia, lecz wkrótce został namierzony przez mundurowych.

29-latek wbił noże w głowę partnerki

Ofiara sadystycznego partnera nie miała szans na przeżycie. Po przybyciu funkcjonariuszy była już martwa.

Widziałam z balkonu tego człowieka, był w samych majtkach, zakrwawiony próbował uciec. Ktoś krzyczał, że ona miała odrąbaną głowę. Dwa noże były w tej głowie. Coś strasznego - relacjonuje sąsiadka mordercy.

Według ustaleń "Wyborczej" awanturze przyglądały się dzieci w wieku roku oraz trzech lat. Za morderstwo 29-latkowi grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.