18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co tam zaszło?

Makabryczne odkrycie w Warszawie. Zwłoki kobiety w Parku Praskim

08.08.2022  15:06
Makabra w Warszawie. Zwłoki w Parku Praskim
Makabra w Warszawie. Zwłoki w Parku Praskim Fot: Marek BAZAK/East News

Warszawa zamarła! W miejscu, w którym ludzie często udają się na spacer dla relaksu, znaleziono zwłoki 50-letniej kobiety. Policja bada już tę sprawę.

Makabrycznego odkrycia dokonał pracownik firmy sprzątającej. W Parku Praskim w niedzielny poranek znalazł ciało 50-letniej kobiety. Teraz sprawą tą zajmować się będą służby, których zadaniem jest wyjaśnienie okoliczności zdarzenia.

Nie zmienia to faktu, że wydarzenie z Warszawy przywodzi na myśl najbardziej zmyślne kryminały. Do komendy stołecznej policji, około godziny 7:30 w niedzielę 7 sierpnia, wpłynęło zgłoszenie od pracownika firmy sprzątającej, który podczas wykonywania pracy w Parku Praskim w dzielnicy Praga Północ, natknął się na zwłoki kobiety. 

Makabra w Warszawie. Zwłoki w Parku Praskim

Nikt nie mógł spodziewać się tak makabrycznego odkrycia w często uczęszczanym miejscu. Patrol policji natychmiast przybył na miejsce zdarzenia, zabezpieczył miejsce i rozpoczęto czynności śledcze. Lekarz oficjalnie stwierdził zgon kobiety, która miała około 50 lat. 

W tym momencie tożsamość ofiary nie jest znana. Trwają czynności mające na celu ustalić, kim była 50-letnia kobieta, która najprawdopodobniej została zamordowana. Nie wiadomo, czy do koszmaru doszło w Parku Praskim, czy podrzucono tam ciało.

"Super Express" dotarł do informacji, wedle których kobieta miała zostać brutalnie zgwałcona i uduszona. Następnie jej nagie ciało zostało ukryte w zaroślach Parku Praskiego. 

Groza spadła na Warszawę.

Czytaj także