18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Krwawy horror

Makabryczny wypadek w Polsce. Zwłoki zostały rozerwane

Bartłomiej Ciepielewski
09.08.2021  13:24
Przerażający wypadek na autostradie A4
Przerażający wypadek na autostradie A4 Fot: DarSzach/Shutterstock

Do przerażającego wypadku doszło na autostradzie A4, nieopodal Wrocławia. Kierowca po wyjściu z auta został zmiażdżony przez nadjeżdżające samochody. Służby przez kilka godzin zbierały porozrzucane po trasie fragmenty ciała.

Do wypadku doszło w nocy z soboty na niedzielę. Obywatel Słowacji zatrzymał auto na pasie awaryjnym i wyszedł na jezdnię. Po chwili mężczyznę uderzyły dwa samochody, a następnie przejechało po nim kilka kolejnych aut.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna – kierowca volkswagena – stanął na poboczu swoim samochodem. Opuścił ten pojazd i wyszedł między prawy pas ruchu a pas awaryjny. Wtedy został potrącony przez osobową toyotę. Następnie potrącił go drugi samochód – opel - relacjonuje sierż. szt. Paweł Noga w rozmowie z "Gazetą Wyborczą".

Autostrada została zamknięta na kilka godzin. Jak informował portal opole24.pl, kawałki ciała znajdowały się także na przeciwległym pasie ruchu.

Mężczyzna został zmiażdżony na autostradzie

Droga była zamknięta do godziny 6 rano. Przez całą noc na miejscu wypadku pracowali funkcjonariusze, poszukując szczątków zmarłego kierowcy.

W akcji pomagały jednostki straży pożarnej, pogotowie, a także służba autostradowa. Do tej pory nie ustalono powodu opuszczenia samochodu przez obywatela Słowacji.

Czytaj także
Przeczytaj więcej