18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

rodzice zatrzymani

Skatowane niemowlę w Malborku. Dziewczynka walczy o życie

Emilia Waszczuk
06.02.2020  14:08
Skatowane niemowlę w Malborku. Dziewczynka walczy o życie
Skatowane niemowlę w Malborku. Dziewczynka walczy o życie Fot: Shutterstock

Zaledwie miesięczna dziewczynka trafiła do szpitala w Malborku z poważnymi obrażeniami. Gdy tylko zobaczyli ją lekarze, niezwłocznie zawiadomili policję. Sprawę bada prokuratura.

4-tygodniowa dziewczynka w ciężkim stanie trafiła do szpitala w Malborku. Maleństwo najpewniej zostało skatowane. Gdy lekarze zobaczyli obrażenia na ciałku niemowlęcia, zawiadomili policję. Dziecko, ze względu na poważny stan, zostało przetransportowane do szpitala Mikołaja Kopernika w Gdańsku - podaje "Radio Gdańsk".

Stan dziecka lekarze określają jako ciężki, zagrażający jego życiu. Dziewczynka znajduje się na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej w jednym z gdańskich szpitali

- informuje prokurator Grażyna Wawryniuk.

Służby zawiadomił lekarz ze szpitala w Malborku, do którego trafiło niemowlę. Zauważył on na ciele dziewczynki obrażenia, które mogły być wynikiem pobicia, znalazł także ślady wcześniejszych urazów

- relacjonuje prokurator.

Do szpitala w Malborku dziewczynkę przywieźli rodzice. Niedługo później oboje zostali zatrzymani przez policję. Teraz czekają na przesłuchanie w prokuraturze w Malborku. Jeszcze nie wiadomo, czy i jakie usłyszą zarzuty.

Przeczytaj więcej
Komentarze