18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Makabra

Martwa Polka znaleziona na ulicy Włoch. Ksiądz zauważył ciało

06.03.2020  14:03
Martwa Polka znaleziona na ulicy Włoch. Ksiądz zauważył ciało
Martwa Polka znaleziona na ulicy Włoch. Ksiądz zauważył ciało Fot: Jakub Walasek/REPORTER

W pobliżu kościoła we Florencji (Włochy) ksiądz odnalazł ciało kobiety. Okazała się ona być Polką. Na miejsce natychmiast wezwano odpowiednie służby. 

Martwa Polka została znaleziona na florenckiej ulicy przez kapłana. Jej wiek oszacowano na 50-60 lat. Włoscy śledczy podjęli próbę ustalenia tożsamości zmarłej i okazało się, że kobieta ma polskie pochodzenie.

Martwa Polka znaleziona na ulicy Florencji

Kobieta najprawdopodobniej była bezdomna. Na podstawie wstępnych oględzin ciała pracownicy służb medycznych poinformowali, że nie odnajdują żadnych obrażeń zewnętrznych, które mogłyby być powodem jej śmierci.

Polka zmarła z przyczyn naturalnych, najprawdopodobniej przez chorobę. Na ten moment nie wiadomo, czy zostanie przeprowadzona sekcja zwłok. 

Nie jest to pierwszy raz, kiedy we Florencji znajdowane są zwłoki bezdomnej kobiety. Pod koniec tegorocznego stycznia pracownicy miejskich służb trafili na ciało 69-letniej obywatelki Rumunii. Zmarła w tej samej części miasta, co Polka.