18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tragedia

Martwy 19-latek znaleziony w kopalni. Wcześniej zgłoszono zaginięcie

12.05.2020  15:49
Martwy 19-latek znaleziony w kopalni. Wcześniej zgłoszono zaginięcie
Martwy 19-latek znaleziony w kopalni. Wcześniej zgłoszono zaginięcie Fot: Gita Kulinitch Studio/Shutterstock

Martwy 19-latek został znaleziony w czynnej kopalni wapienia pod Strzelcami Opolskimi. Wcześniej zaginięcie nastolatka zgłosiła na policję jego zaniepokojona matka. Niestety, strach rodzicielki okazał się w pełni uzasadniony. 

Martwy 19-latek został odnaleziony w czynnej kopalni wapienia. Rodzina chłopaka przeżywa teraz wyjątkowo ciężkie chwile. W momencie jego zaginięcia wszyscy mieli nadzieję, że odnajdzie się cały i zdrowy. 

Martwy 19-latek znaleziony w czynnej kopalni

Sprawa pełna jest niewiadomych. Ciężko stwierdzić, czy nastolatek zmarł od upadku, czy przed nim lub czy może w zdarzeniu brały udział osoby trzecie? 

Ciało było 10 metrów poniżej skarpy. Mężczyzna najprawdopodobniej zmarł w wyniku upadku, ale czekamy na wyniki sekcji zwłok. Zabezpieczony został m.in. monitoring z kamieniołomu

- mówi dla Super Expressu Stanisław Bar z opolskiej prokuratury.

Nagrania z monitoringu czynnej kopalni mają szansę rzucić nowe światło na tę tajemniczą sprawę. W tym momencie przesłuchani zostali znajomi zmarłego 19-latka. Wszyscy są w ogromnym szoku po tym, co się wydarzyło.

Na tę chwilę brak podstaw, by zakładać udział osób trzecich. Niemniej, ostateczne rozstrzygnięcie będzie zależne od czynności procesowych

- mówi przedstawiciel prokuratury.

Ciało nastolatka zostanie poddane sekcji zwłok. Na jej wynik czekać trzeba będzie ok. 2 tygodni. Z całego serca współczujemy jego najbliższym. 

Czytaj także
Przeczytaj więcej