18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Sadystka..

Matka polała dziecko wrzątkiem. Przez 3 dni patrzyła, jak cierpi

18.02.2022  12:27
Matka znęcała się nad dzieckiem
Matka znęcała się nad dzieckiem Fot: FamVeld/Shutterstock

Matka trzymiesięcznej Julki oblała wrzątkiem swoją córeczkę, gdy ta spała. Dopiero po trzech dniach pomoc wezwała opieka społeczna. Rodzice dziewczynki trafili do aresztu.

Do przerażających zdarzeń doszło w miejscowości Gołdap (woj. warmińsko-mazurskie). Jak informuje "Super Express" 24-letnia Justyna P. miała oblać wrzątkiem swoją trzymiesięczną córeczkę. Dziecko trafiło do szpitala dopiero trzy dni później.

Niemowlę cierpiało przez 3 dni

Rodzice zignorowali fakt, że poparzone niemowlę zwija się z bólu, a pomoc wezwała dopiero opieka społeczna. Według informacji podanych przez medyków "dziewczynka doznała poparzenia aż 30 proc. powierzchni ciała, w tym klatki piersiowej i podbrzusza".

Z tego, co wiem, starsza córka Dagmara już trafiła do rodziny zastępczej, a maleńka Julia ma do niej dołączyć. Mam nadzieję, że dziewczynki znajdą tam lepsze życie – przekazała "Faktowi" sąsiadka kobiety.

Matka 24-letniej sadystki próbuje bronić jej zachowania sugerując, że mogło dojść do wypadku w trakcie kąpieli lub zabawy. Twierdzi też, że mógł to zrobić partner kobiety.

Matce dziecka przedstawiono zarzut spowodowania obrażeń i nieudzielenia pomocy. Konkubentowi zaś przedstawiono zarzut znęcania się ze szczególnym okrucieństwem nad dzieckiem poprzez zaniechanie udzielenia pomocy cierpiącemu dziecku – przekazał rzecznik Prokuratury Okręgowej w Suwałkach, Wojciech Piktel.

Na wniosek prokuratura Justyna P. oraz jej partner zostali tymczasowo aresztowani.