18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Makabra

Matura zakończona tragedią. 19-latek zginął w potwornej kraksie

10.06.2020  10:58
Matura zakończona tragedią. 19-latek zginął w potwornej kraksie
Matura zakończona tragedią. 19-latek zginął w potwornej kraksie Fot: Damian Klamka/East News

Matura zakończyła się tragedią dla 19-letniego kierowcy BMW z Siedliszcza. Młody człowiek być może przecenił swoje umiejętności i zapłacił za to najwyższą cenę.

Matura powinna być symbolicznym progiem do nowego życia. Niestety, dla 19-letniego kierowcy najważniejszy egzamin zakończył się makabryczną tragedią. Zginął on bowiem w wypadku, którego najprawdopodobniej można było uniknąć.

Matura zakończona tragedią

Do tragedii doszło pod Chełmem, tuż po egzaminie maturalnym z matematyki. 19-letni kierowca BMW wiózł jeszcze trójkę pasażerów. Nikt poza nim nie zginął, znajomi byli jedynie ranni i trafili do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń policjantów ruchu drogowego z KMP Chełm wynika, że kierujący BMW 19-letni mężczyzna nie dostosował prędkości i na łuku jezdni wpadł w poślizg, a następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do zderzenia czołowego z busem towarowym

– opowiadają policjanci o przebiegu tego zdarzenia.

Po wypadku droga byłą zablokowana jeszcze przez wiele godzin. Policja i prokuratura wyjaśniają dokładnie okoliczności tragedii. Śledczy zamierzają w niedługim czasie odtworzyć przebieg wypadku maturzystów.

Przeczytaj więcej
Komentarze