18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Poważny wypadek

Dramat na drodze. Ciężarówka wbiła się w autobus, wielu rannych

22.10.2021  10:05
Groźny wypadek na Mazowszu
Groźny wypadek na Mazowszu Fot: Planeta.pl

Dziewięć osób odniosło obrażenia po tym, jak kierowca ciężarówki uderzył w tył autokaru. Na miejsce wezwano śmigłowiec LPR, który zabrał do szpitala najciężej rannych. S8 w okolicach Kobyłki jest całkowicie zablokowana.

Mazowieccy policjanci poinformowali o wypadku, do którego doszło w piątek na trasie S8 pomiędzy Nadmą a Kobyłką (woj. mazowieckie). Jak przekazał asp. szt Tomasz Sitek z KPP w Wołominie, 27-letni kierowca Scanii uderzył w tył autokaru relacji Kunin-Warszawa. Pojazdem podróżowało około 30 osób.

Groźny wypadek na Mazowszu

W wyniku zderzenia dziewięć osób zostało rannych. Najbardziej ucierpiał kierowca ciężarówki, którego zabrał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Kierowca autokaru był trzeźwy, natomiast informacje dotyczące stanu trzeźwości sprawcy zostaną ujawnione po badaniach krwi. Według wstępnych ustaleń 27-latek prawdopodobnie zasnął za kółkiem.

Droga w kierunku Warszawy została całkowicie zablokowana. Policjanci oraz pracownicy GDDKiA wyznaczyli objazdy. Utrudnienia mogą jeszcze potrwać kilka godzin.

Czytaj także
Przeczytaj więcej