18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

chcą go aresztować

Męskie orgie z politykami PiS? Służby dobiorą się do organizatora

Emilia Waszczuk
04.12.2020  18:44
Polska policja aresztuje organizatora orgii? W imprezach mieli brać nudział politycy PiS
Polska policja aresztuje organizatora orgii? W imprezach mieli brać nudział politycy PiS Fot: Bartosz KRUPA/East News

Tą sprawą żyje ostatnio Europa. Homofobiczny polityk Fideszu został przyłapany na orgii z samymi mężczyznami, a organizator imprezy informuje, że jego gośćmi bywają członkowie PiS. Polska policja chce go dorwać.

Polska policja jest niemal pewna - mężczyzna, który w Belgii organizuje orgie dla mężczyzn, to Polak poszukiwany listem gończym. Jedyne dowody, o których informują, to zdjęcie poszukiwanego i nazwisko. David Manzheley (ten z Belgii) i Dawid Manzheley (z Polski) są do siebie bardzo podobni i - jak łatwo zauważyć - nazywają się niemal tak samo.

Nie zgadza się niby wiek, jednak Polak poszukiwany jest za oszustwa. Zresztą, nawet nazwisko Manzheley nie jest prawdziwe - wcześniej miał się nazywać Przemysław P.

Organizator orgii w Brukseli to polski oszust?

Polski Dawid Manzheley w 2008 roku został skazany przez Sąd Rejonowy w Wadowicach za oszustwo i inne przestępstwa. Mężczyzna podawał się za prawnika i wyłudził od swej ofiary 2,5 tysiąca złotych. W więzieniu spędzić miał rok i dwa miesiące, ale zniknął.

W 2013 roku małopolska policja dowiedziała się, że mężczyzna ukrywa się w Belgii - podaje TVN24. Wtedy za Dawidem Manzheleyem (Polakiem) został wystawiony Europejski Nakaz Aresztowania. W 2016 roku mężczyzna miał być nawet zatrzymany przez tamtejszą policję, ta jednak uznała, że popełnione przez niego przestępstwo jest zbyt drobne, by wszczynać procedurę ENA.

TVN podaje nieoficjalnie, że policjanci z małopolski są niemal pewni - David i Dawid to ta sama osoba. W rozmowie z se.pl rzecznik policji Sebastian Gleń poinformował, iż mają potwierdzenie, że poszukiwany przez nich mężczyzna jeszcze kilka dni temu był w Belgii.

Manzheley: Politycy PiS i Ziobry na gejowskich orgiach

Tymczasem David Manzheley - organizator orgii, w której udział brał Jozef Szajer z Fideszu - już wie o polskim śledztwie i zapewnia, że nie ma nic wspólnego z poszukiwanym oszustem. W rozmowie z węgierskim portalem 444.hu zaprzeczył oskarżeniom i doniósł, że w jego imprezach brał udział wysoki rangą polityk polskiego Ministerstwa Sprawiedliwości. Wcześniej, w rozmowie z Onetem, informował o czterech politykach PiS, którzy regularnie pojawiają się na organizowanych przez niego orgiach.

Czytaj także