18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Twardy zawodnik

Mężczyzna DOGADZAŁ sobie w przymierzalni. Interweniowała policja

23.02.2021  14:42
Skandal w Krotoszynie
Skandal w Krotoszynie Fot: Andrey_Popov/Shutterstock

Policja musiała odpowiedzieć na to wezwanie. Pozbawiony wstydu mężczyzna postanowił dogodzić sobie w przymierzalni. Właścicielka sklepu, która go na tym przyłapała była w ciężkim szoku.

Policja nie miała wyjścia - musiała znaleźć mężczyznę pozbawionego wstydu, który wszedł do sklepu z odzieżą w powiecie krotoszyńskim i postanowił dogodzić sobie w przymierzalni. O sprawie informuje portal krotoszynska.pl

W pewnym momencie "zakupów" właścicielka sklepu przyłapała go na onanizowaniu się. Jakby tego było mało, po wszystkim bezwstydny klient jak gdyby nigdy nic wyszedł ze sklepu. Następnie wsiadł na rower i odjechał.

Właścicielka odzieżowego oraz jej syn postanowili, że tak tej sprawy nie zostawią i natychmiast zgłosili ją na policję. W międzyczasie syn biznesmenki ruszył za klientem w pogoń. Zatrzymał mężczyznę na DK 36 pomiędzy Kobylinem a Smolicami. 

Policja musiała interweniować

Policja, która przybyła na miejsce nie tylko przyjęła zgłoszenie, ale również wyczuła od rowerzysty woń alkoholu. Jak się potem okazało - miał on ponad promil w wydychanym powietrzu. Daleko mu więc było do trzeźwości.

Po przybyciu na miejsce ustalono, że mężczyzna, mieszkaniec gminy Kobylin zatrzymał kierującego rowerem 35-letniego mieszkańca powiatu rawickiego, który wcześniej miał onanizować się w sklepie

– mówi dziennikarzom portalu Piotr Szczepaniak, rzecznik prasowy krotoszyńskiej policji. 

Myślicie, że czegoś się na przyszłość nauczy?

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze