18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat mężczyzny

Godzinami umierał na płocie. Tragiczny wypadek

Bartłomiej Ciepielewski
09.11.2020  12:01
Tragiczny wypadek w Ćmielowie
Tragiczny wypadek w Ćmielowie Fot: Alexey Galutva/Shutterstock

Do tragicznego wypadku doszło w Ćmielowie. Starszy mężczyzna godzinami umierał na płocie. Pomoc dotarła za późno.

Czwartkowy ranek w Ćmielowie okazał się przerażający. O godzinie 8 rano służby odebrały zgłoszenie o wykrwawiającym się mężczyźnie. Według ustaleń wisiał on bezwładnie na ogrodzeniu. Pomoc wezwała przerażona sąsiadka 61-letniego mieszkańca Ćmielowa.

Pomoc nie dotarła na czas

Niestety upływający czas nie sprzyjał poszkodowanemu. Z minuty na minutę było coraz gorzej. Nie mógł on liczyć na szybką pomoc, gdyż mieszkał sam. Jak zeznali świadkowie, służby ratunkowe również dotarły dość późno.

Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy z Komendy Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim, do śmierci doszło bez udziału osób trzecich. Prokurator potwierdził ustalenia policji.

Odstąpiliśmy od czynności procesowych – poinformowała Fakt.pl aspirant Ewelina Wrzesień z Powiatowej Komendy Policji w Ostrowcu.

Sytuacja potwierdza, że obciążone w ostatnim czasie służby ratunkowe nie są w stanie błyskawicznie reagować na wszystkie zgłoszenia. W niektórych sytuacjach skutki tego są tragiczne.

Przeczytaj więcej
Komentarze