18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Smooth Criminal

Michael Jackson żyje i uciekł z więzienia. Trwa obława

Wojciech Kozicki
22.02.2021  09:36
Michael Jackson uciekł z więzienia. Śpiewa teraz Bad i Smooth Criminal?
Michael Jackson uciekł z więzienia. Śpiewa teraz Bad i Smooth Criminal? Fot: Value Stock Images/East News

Michael Jackson żyje i właśnie uciekł z więzienia. Nie jest to jednak legendarny piosenkarz i tancerz znany z takich hitów jak „Beat it” i „Billie Jean”, a przestępca z Wielkiej Brytanii. Zagraniczne media podają, że „smooth criminal” czmychnął z paki i trwa policyjna obława.

Michael Jackson (nie, to nie ten Król Popu) uciekł z więzienia. Jak podaje Daily Star, wraz ze swoim kolegą spod celi (Alex Rigby) wydostał się na wolność i trwa wielka policyjna obława. Jeśli znajdujecie się aktualnie w okolicach Staffordshire, miejcie się na baczności, to groźny rzezimieszek! Policja ostrzega, by pod żadnym pozorem nie zbliżać się do Michaela Jacksona i nie próbować łapać go samodzielnie.

Michael Jackson ucieka policji. Smooth criminal!

Michael Jackson to 38-letni kryminalista, który został skazany za przestępstwa narkotykowe i drogowe. Zapadł wyrok, Jackson miał spędzić za kratami 4 lata i 4 miesiące. Nie chciał jednak śpiewać „They don’t care about us” w więzieniu jak w teledysku gwiazdora pop.

Znaki charakterystyczne Michaela Jacksona to przede wszystkim odstające uszy, brązowe włosy, niebieskie oczy. Ma też liczne tatuaże na ramionach oraz całą wytatuowaną lewą rękę. Nie wiadomo czy zna teksty piosenek Michaela Jacksona, choć z pewnością nuci sobie teraz „You Know I'm Bad, I'm Bad, You Know It…”

Czy Michael Jackson jest wiecznie żywy?

Czy TEN Michael Jackson żyje? Od lat krążą teorie spiskowe, że sfingował własną śmierć niczym Elvis Presley, bo miał dość uciążliwej popularności.

Czytaj także
Przeczytaj więcej