18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

niewyobrażalne bestialstwo

Półnaga, podpalona kobieta na starówce. Kolega chciał ją zabić?

05.11.2019  17:50
Półnaga, podpalona kobieta na starówce. Kolega chciał ją zabić?
Półnaga, podpalona kobieta na starówce. Kolega chciał ją zabić? Fot: Shutterstock

35-letnia mieszkanka Mielca została dotkliwie pobita i podpalona przez kolegę. Mężczyźnie grożą zaledwie 3 lata więzienia!

Na  ranną, półnagą 35-latkę, na starówce w Mielcu natknęli się policjanci. Kobieta szła chodnikiem bez części ubrań, miała poważnie poparzone nogi, była zakrwawiona.

Z zeznań 35-latki wynikało, że chwilę wcześniej podszedł do niej znajomy. Rzucił się na nią i zaczął ją bić. Następnie oblał koleżankę łatwopalną substancją i podpalił.

Samosąd

Kobieta trafiła do szpitala. Lekarze stwierdzili na jej nogach poparzenia 2 i 3 stopnia. Miała także poważne obrażenia głowy.

Policja przesłuchała kobietę i świadków zdarzenia. Jak się okazało, dzień wcześniej 35-latka i 29-latek mieli pić razem alkohol. Po imprezie mężczyzna oskarżył koleżankę o kradzież telefonu. Chcąc się zemścić, skatował ją i podpalił - podaje lokalny serwis korso.pl. 

Mężczyzna został zatrzymany. Usłyszał zarzut narażenia 35-latki na niebezpieczeństwo utraty zdrowia i życia, za co grozi mu do 3 lat więzienia. Zanim stanie przed sądem, spędzi w areszcie co najmniej 3 miesiące.

Przeczytaj więcej
Komentarze