18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Morderstwo jak z horroru

Słynna modelka zamordowana. Potworne obrażenia [+18]

Wojciech Kozicki
12.02.2021  13:47
Rebecca Landrith nie żyje. Kto zamordował modelkę?
Rebecca Landrith nie żyje. Kto zamordował modelkę? Fot: Andrzej Hulimka/REPORTER/East News

USA i morderstwo jak z horroru. Amerykańska modelka Rebecca Landrith została zamordowana w brutalny sposób z zimną krwią, a do mediów dostały się szokujące szczegóły zbrodni. Kto urządził jej to piekło i dlaczego?

Modelka Rebecca Landrith nie żyje. Amerykańska policja potwierdziła, że gwiazda została brutalnie zamordowana. Zwłoki 47-letniej modelki znaleziono w niedzielę w godzinach porannych przy drodze w Pensylwanii, a konkretnie przy autostradzie międzynarodowej numer 80 w Union Country.. Ujawniono, że kobieta została wielokrotnie postrzelona, a rany po kulach znaleziono na klatce piersiowej, gardle, dłoniach i szyi. Ciało znalazł pracownik PennDot. Wiadomo również, że podróżowała przez Indianę i Wisconsin, co mają potwierdzać znalezione przy niej paragony.

Modelka zamordowana. Kim jest morderca?

Początkowo policja nie mogła ustalić kim była, ponieważ przy ciele nie znaleziono żadnych dokumentów. Tożsamość modelki ustalono dopiero po zidentyfikowaniu odcisków palców.

Kto zabił modelkę? Podejrzany o zabójstwo i znęcanie się nad zwłokami jest kierowca ciężarówki Tracy Rollins, ponieważ jego nazwisko zostało znalezione w notatce, którą kobieta miała w kieszeni. Policja powiązała go też z lokalizacjami z paragonów, które znaleziono przy zwłokach. Potwierdzają to również lokalizacja z jego telefonu i kamery monitoringu.

Nieoficjalnie mówi się, że w jego ciężarówce znaleziono łuski po pociskach i ślady krwi, których starał się pozbyć środkiem czyszczącym. Być może zabił modelkę w swoim samochodzie. Mężczyzna twierdzi jednak, że nie znał Landrith. Przyznał się, że podróżował z kobietą, ale miała na imię Leslie. Później okazało się, że Rebecca Landrith podróżowała pod fikcyjnym imieniem i nazwiskiem Leslie Myers.

Na trop podejrzanego śledczy wpadli dzięki notatce znalezionej w kieszeni Landrith, która zawierała numer telefonu, adres mailowy oraz imię i nazwisko mężczyzny. 28-letni Tracy Rollins został aresztowany w czwartek. Usłyszał zarzut morderstwa - informuje tvp.info.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze