18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Makabryczne odkrycie w "grobie"

Zamordował modelkę erotyczną. Śmierć jak z horroru

Wojciech Kozicki
18.10.2019  14:41
Modelka erotyczna została zamordowana - potwór zgotował jej straszną śmierć
Modelka erotyczna została zamordowana - potwór zgotował jej straszną śmierć Fot: Facebook

Modelka Esmeralda Gonzalez nie żyje. Jej zwłoki na znaleziono na pustyni i okazało się, że została zamordowana w wyjątkowo brutalny sposób. Na jaw wychodzą kolejne fakty o gwieździe Instagrama.

Modelka Esmeralda Gonzalez zaginęła w maju 2019 roku, a jej ciało znaleziono dopiero po 5 miesiącach poszukiwań. Policjanci z Las Vegas odkopali na pustyni drewnianą skrzynię, w której znajdowały się zwłoki kobiety zalane betonem. Śledczy ustalili przyczynę śmierci. 24-letnia Gonzalez została uduszona, a wcześniej wstrzyknięto jej środek używany do czyszczenia basenów.

Na jaw wyszła też informacje, że modelka cierpiała na schizofrenię i chorobę afektywną dwubiegunową. Gdy kamery zarejestrowały ja ostatni raz 31 maja, przez pomyłkę próbowała się dostać do cudzego domu. Podano również informację, że przed zniknięciem odstawiła leki.

Właściciel domu, do którego próbowała się dostać, to Christopher Prestipino. Usłyszał już zarzut morderstwa. Dodatkowo jeden ze świadków zeznał, że Prestipino podał kobiecie narkotyki, a gdy zaczęła się dziwnie zachowywać, przywiązał ją do łóżka. Nie uspokoiła się, więc ją udusił, a w ukryciu zwłok pomogła mu 31-letnia Lisa Mort.

Morderca wynajął przyczepkę do przewiezienia skrzyni ze zwłokami. Porzucił ją na pustyni i pewnie nie spodziewał się, że ktoś ją odnajdzie. Poza tym, policja dostała wcześniej anonimowe zgłoszenie, że przetrzymywał w domu kobietę wbrew jej woli.

Przeczytaj więcej
Komentarze