18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

makabra

Morderca w "Ślub od pierwszego wejrzenia"! Poćwiartował partnerkę

14.07.2022  15:12
Piotr Bigun zamordował i zbezcześcił zwłoki partnerki. W telewizji opowiadał, że szuka miłości
Piotr Bigun zamordował i zbezcześcił zwłoki partnerki. W telewizji opowiadał, że szuka miłości Fot: Andrij Nebitow/Facebook

Piotr Bigun wziął udział w popularnym show "Ślub od pierwszego wejrzenia", ale sławę przyniesie mu zbrodnia, której dokonał? Mężczyzna zamordował i poćwiartował swoją partnerkę.

Gwiazdor kultowego programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", z zawodu prawnik, a do końca życia więzień skazany za morderstwo? 37-letni Piotr Bigun został oskarżony o zabicie i zbezczeszczenie zwłok swojej kochanki. Do mediów trafiły wstrząsające szczegóły sprawy.

Piotr Bigun w życiu parał się wieloma ciekawymi zajęciami. Jest prawnikiem robiącym zawrotną karierę, próbował swych sił w polityce, a wcześniej miał pracować dla prokuratury i być śledczym. Co ciekawe, w przeszłości wchodził w konflikty z prawem, oskarżany był m.in. o oszustwa finansowe, jednak nigdy nie został skazany.

Gwiazdor telewizyjnego show mordercą

Mężczyzna próbował też swoich sił w telewizji, a dokładniej w popularnym w wielu krajach programie "Blind Marriage", znanym w Polsce jako "Ślub od pierwszego wejrzenia". Z miłością mu chyba jednak nie po drodze. Śledczy ukraińscy zatrzymali mężczyznę i oskarżyli o morderstwo po tym, jak znaleźli ciało jego 39-letniej kochanki. Kobieta została brutalnie zamordowana i poćwiartowana.

Część zwłok zabójca wyrzucił do pobliskich akwenów i śmietników, część zatrzymał w domu. W jego zamrażarce, w domu w Irpieniu w obwodzie kijowskim, znaleziono język, macicę i nerkę. Jak donosi Andrij Nebitow z kijowskiej policji, ręce i nogi kobiety morderca zapakował do walizki wrzucił do stawu. Zwłoki ukrywał pod osłoną nocy.

Prawnik-morderca trafi za kratki

Ciało zamordowanej kobiety było tak zbezczeszczone, że śledczym ciężko było ją zidentyfikować. Udało się to jedynie dzięki sukience, którą miała na sobie w chwili śmierci.

To naprawdę przerażająca opowieść o śmiercionośnej miłości, cynizmie, desperackiej próbie zatarcia śladów  i świetnej pracy funkcjonariuszy policji obwodu kijowskiego

- napisał na Facebooku Andrij Nebitow.

Piotr Bigun został zatrzymany i osadzony w areszcie tymczasowym. Mężczyźnie grozi 15 lat więzienia. Śledczym wyjaśnił, że między nim i partnerką doszło do kłótni, która przerodziła się w bójkę. Napastnik miał zabić niechcący, ciało zaś poćwiartował, by ukryć swoją zbrodnię.

Czytaj także