18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Horror na Dzień Ojca

Morderstwo w USA. Ojciec zabił dziecko za sernik

Wojciech Kozicki
11.05.2021  12:40
Zabił swoje dziecko, bo zjadło sernik
Zabił swoje dziecko, bo zjadło sernik Fot: PIOTR JEDZURA/REPORTER/East News

Dramat i tragiczna śmierć w USA. Ojciec zabił własne dziecko, a powodem był zjedzony sernik. 30-letni mężczyzna przyznał się do śmiercionośnego ciosu, który zadał swojemu synowi.

Czy sernik może być motywem zabójstwa? W czerwcu 2019 roku Travis Stackhouse z Wisconsin chciał skonsumować cukierniczą rozkosz przygotowaną na  Dzień Ojca. Okazało się jednak, że ciasto zjadł jego 5-letni syn. Mężczyzna uderzył go, a chłopiec zmarł na skutek odniesionych obrażeń.

Zabił swoje dziecko, bo zjadło sernik

Kilka dni temu 30-latek przyznał się do uderzenia swojego dziecka. Potwierdził, że uderzył go w brzuch i dwukrotnie w twarz, a w jego dłoni znajdowały się metalowe elementy, które pozostały mu po operacji chirurgicznej.

Polsat News przypomina, że początkowo Travis Stackhouse nie przyznawał się do winy i twierdził, że chłopiec bawił się z innym dzieckiem i spadł ze schodów.

Po wszystkim udał się do baru z przyjaciółmi. Na numer alarmowy zadzwoniła matka chłopca, stało się to już po powrocie mężczyzny do domu (po godz. 2 w nocy). 5-latek miał pęknięty żołądek, posiniaczone nerki i nadnercza. Chłopiec zmarł w wyniku urazu brzucha – informuje Polsat News.

Kolejna rozprawa zaplanowana jest na koniec czerwca i zapewne wtedy zapadnie wyrok w sprawie. Mężczyzna może spędzić w więzieniu nawet 37 lat.

logo Tu się dzieje