18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

chciał się zabawić?

21-latek strzelał do przypadkowych ludzi na ulicy. Szok w Morągu

13.09.2019  14:40
21-latek strzelał do przypadkowych ludzi na ulicy. Szok w Morągu
21-latek strzelał do przypadkowych ludzi na ulicy. Szok w Morągu Fot: Shutterstock

21-latek z Morąga został zatrzymany przez policję. Wcześniej mężczyzna spacerował po chodniku z bronią i strzelał do przypadkowych ludzi.

Policjanci z Morąga zostali powiadomieni o grupie młodych ludzi, która dla zabawy... strzela do przechodniów. Mundurowych o sprawie poinformować miała jedna z osób, w kierunku których oddane zostały strzały.

Na szczęście nikt nie został trafiony, nikomu nic się nie stało

- powiedziała PAP  mł. asp. Anna Balińska z komendy powiatowej w Ostródzie.

Broń w łóżku

Po przeprowadzeniu śledztwa i dokładnego wywiadu, śledczy wytypowali potencjalnego podejrzanego. To dobrze znany policji 21-letni mężczyzna. Już wcześniej karany był między innymi za włamania i kradzieże.

"Strzelec" został w piątek zatrzymany przez policję. Śledczy przeszukali jego mieszkanie. W łóżku odnaleźli ukrytą broń. To z niej mężczyzna strzelał do przypadkowych ludzi.

W jego mieszkaniu zrobiliśmy przeszukanie i w łóżku znaleźliśmy ukrytą wiatrówkę, z której strzelał w kierunku przechodniów. Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Przyznał się do zarzutu, ale nie umiał wytłumaczyć swojego zachowania

- mówi Balińska.

21-latek usłyszał już zarzuty narażenia ludzi na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Przeczytaj więcej
Komentarze