18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Policja w szoku

Mrok ogarnął Bałtyk. Z wody wypływają ciała

15.01.2021  21:46
Morze Bałtyckie ciała wypływają z wody
Morze Bałtyckie ciała wypływają z wody Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Morze Bałtyckie spowił mrok. Z wody zaczęły wypływać zwłoki ludzi, którzy skończyli swoje życie w bardzo przykrych okolicznościach. Służby mundurowe są wstrząśnięte tym, co od jakiegoś czasu dzieje się na polskim wybrzeżu. 

Morze Bałtyckie stanowi latem stolicę polskiego odpoczynku. Zwłaszcza w czasie pandemii koronawirusa rodacy tłumnie ruszyli na wybrzeże - skupić się na wakacyjnym odpoczynku. Niestety, piękny Bałtyk ma też swoje mroczne i niebezpieczne oblicze.

Od kilku dni przekonują się o tym nadmorskie służby mundurowe. Z naszego morza wypływają bowiem ciała osób, które do tej pory były uznawane za zaginione. W Trójmieście odnaleziono ciała 26-letniego Michała z Gdyni, 24-letniej Marty z Gdańska oraz 71-letni pracownika portu w Gdyni.

Morze Bałtyckie: Odnaleziono trzy ciała

Ciała wyłowiono na przełomie grudnia i stycznia. 24-letnia Marta zaginęła po tym, jak 29 grudnia wyszła na spacer z psem. 26-letni Michał zaginął tuż przed Bożym Narodzeniem, zaś 71-letni pracownik portu został odnaleziony w swoim zatopionym mercedesie - nie wiadomo, co doprowadziło do takiego dramatu.

Znane są już wstępne wyniki sekcji zwłok odnalezionych osób. Póki co nic nie wskazuje na to, by związek ze śmiercią tych ludzi miał ktoś trzeci. Najprawdopodobniej w każdym przypadku doszło do niesamowicie nieszczęśliwego wypadku.

Ze wstępnych opinii posekcyjnych wynika, że bezpośrednią przyczyną śmierci we wszystkich trzech przypadkach było utonięcie. U 24-latki z Gdańska oraz 26-latka i 71-latka z Gdyni nie ujawniono jakichkolwiek śladów świadczących o zastosowaniu wobec nich przemocy

- powiedziała "Super Expressowi" Grażyna Wawryniuk, rzeczniczka gdańskiej prokuratury.

Grozą przejmują nas wydarzenia, które musiały doprowadzić do śmierci tych niewinnych ludzi.