18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przestał oddychać

Na festiwalu w Holandii zmarł Polak. Ochroniarze zatrzymani

28.09.2022  10:57
Polak zmarł w szpitalu po spotkaniu z ochroniarzami
Polak zmarł w szpitalu po spotkaniu z ochroniarzami Fot: Piotr Piatrouski/Shutterstock

Na festiwalu muzycznym Breda Barst w Holandii zmarł Polak. Wcześniej zatrzymali go ochroniarze i wtedy doszło do tragicznego wydarzenia. Mężczyzna przestał oddychać i zmarł w szpitalu.

Breda Barst to festiwal muzyczny odbywający się w Parku Valkenberg w holenderskim mieście Breda. Można tam usłyszeć muzykę różnych gatunków – pop, rock, metal, electro czy hip-hop. To największe bezpłatne wydarzenie w regionie i frekwencja zawsze jest olbrzymia. Jednym z uczestników był Polak, którego zatrzymała ochrona.

Ochroniarze zostali zatrzymani – są podejrzani o śmierć

Nieznane są powody zatrzymania 37-letniego Polaka przez ochronę, ani przebieg tego spotkania. Policja doniosła jedynie, że mężczyzna przestał oddychać podczas tego zdarzenia i musiał zostać przewieziony do szpitala. Wiadomo, że był w bardzo ciężkim stanie. W końcu zmarł w szpitalu.

Rzekomo Polak stawiał opór ochroniarzom, którzy zatrzymali go ze względu na jego nieodpowiednie zachowanie. Teraz cała czwórka ochroniarzy została zatrzymana i podejrzana jest o spowodowanie śmierci mężczyzny. Trwa śledztwo policji – analizowane są nagrania z kamer i przesłuchiwani są świadkowie zdarzenia.