18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mrożą krew w żyłach

Na jaw wyszły szczegóły znęcania się nad 15-miesięczną dziewczynką

28.10.2019  15:48
Na jaw wyszły szczegóły znęcania się nad 15-miesięczną dziewczynką
Na jaw wyszły szczegóły znęcania się nad 15-miesięczną dziewczynką Fot: PxHere

Jak można skrzywdzić 15-miesięczne dziecko? Większość ludzi nie ma pojęcia. Niestety, na Podlasiu jeden zwyrodnialec doprowadził do najgorszego. 

Zwyrodnialec z Podlasia okrutnie skrzywdził 15-miesięczną dziewczynkę, którą rodzice pozostawili pod jego opieką, nie mając pojęcia o tym, jaka tragedia się wydarzy. Dziecko trafiło do szpitala, a teraz na jaw wyszły szczegóły tej wstrząsającej zbrodni. 

W szpitalu dziewczynka znalazła się z licznymi obrażeniami. Podejrzany o dokonanie tego paskudnego czynu mężczyzna dostał zarzut znęcania się ze szczególnym okrucieństwem nad malutką dziewczynką.

Zwyrodnialec z Podlasia skrzywdził dziecko

W komunikacie wystosowanym przez prokuraturę, opisano wstrząsające szczegóły tej paskudnej zbrodni.

Uderzał dziewczynkę po całym ciele, przypalał żarem papierosa, a następnie doprowadził małoletnią do poddania się innej czynności seksualnej, w wyniku czego pokrzywdzona doznała obrażeń ciała stanowiących naruszenie czynności narządu ciała na okres poniżej siedmiu dni

- możemy przeczytać. 

Zatrzymany w tej sprawie młody mężczyzna był najprawdopodobniej wujkiem 15-miesięcznej dziewczynki. Miał się nią opiekować pod nieobecność rodziców. Ci w najczarniejszych snach nie spodziewali się, że dojdzie do dramatu. 

Dziewczynka wciąż jest hospitalizowana. 

Przeczytaj więcej
Komentarze