18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nadział bankomat na widły i odjechał z pieniędzmi. Policja szuka złodzieja

Redakcja
21.08.2017  09:58
Wjechał ładowarką w bankomat
Wjechał ładowarką w bankomat Fot: YouTube.com/GeoBeats News

Mężczyzna użył ładowarki teleskopowej, aby okraść bank. Pracownicy zauważyli zgubę dopiero nad ranem.

Często słyszy się o złodziejach, którzy majstrują przy bankomatach, aby opróżnić konta klientów. Mężczyzna z Conway w stanie Arkansas poszedł o krok dalej i zabrał ze sobą całe urządzenie. Skrzynka została wyrwana za pomocą ładowarki.

Całe zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu banku. Około godziny 3 nad ranem pod placówką pojawił się sporych rozmiarów telehandler, czyli ładowarka teleskopowa. Kierowca bez żadnych skrupułów wjechał prosto w bankomat, wbijając w niego metalowe widły. Następnie wycofał się i uciekł, zabierając ze sobą skrzynię pełną pieniędzy. Podczas wyjazdu uszkodzone zostało zadaszenie budynku.

 

Nadziany bankomat

Jak podaje serwis bbc.com, zniszczenia zauważono kilka godzin później, kiedy pracownicy ze zdziwieniem przyglądali się swojemu miejscu pracy. Natychmiast powiadomiono policję, której przekazano nagranie. Film trafił również do internetu, co ma pomóc w złapaniu przestępcy.

Obecnie wiadomo jedynie, że musiał być to robotnik z pobliskiej budowy, ponieważ tylko taka osoba mogłaby wejść w posiadanie ciężkiego sprzętu. Trwa śledztwo w tej sprawie.

Zobacz wideo z monitoringu: