18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wstrząsające

Nastolatek spod Warszawy zgwałcił 82-letnią sąsiadkę. Nowe fakty

18.02.2021  17:16
Gwałt w Nowym Dworze Mazowieckim
Gwałt w Nowym Dworze Mazowieckim Fot: Doidam 10/Shutterstock

Nowy Dwór Mazowiecki długo nie otrząśnie się z tego dramatu. Nastolatek postanowił zgwałcić brutalnie swoja 82-letnią sąsiadkę. Z emerytowaną nauczycielką nie jest dobrze, a teraz na jaw wychodzą kolejne przerażające fakty w tej sprawie. 

Brutalny gwałt, który miał miejsce w Nowym Dworze Mazowieckim, dalej wstrząsa Polakami. Początkowo prasa informowała o 21-letnim gwałcicielu, który zaatakował swoją 82-letnią sąsiadkę. Teraz okazuje się, że chłopak jest o dwa lata młodszy, a zbrodni dopuścił się pod wpływem narkotyków. 

Przypominamy, że 19-letni mężczyzna włamał się do mieszkania w celach rabunkowych, a kiedy zastał w nim 82-letnią kobietę - dopuścił się brutalnego gwałtu. Natychmiastowa akcja policji poskutkowała pojmaniem podejrzanego.

19-latek już po tej zbrodni usiłował uciec poza miasto i został schwytany na stacji kolejowej. Odpowie za swoje brutalne, przerażające czyny. 82-latka została przez niego tak brutalnie zgwałcona, że znalazła się w stanie ciężkim w szpitalu.

Brutalny gwałt w Nowym Dworze Mazowieckim - nowe fakty

Do paskudnej zbrodni, zakończonej schwytaniem 19-latka doszło 10 lutego 2021. Mieszkańcy Nowego Dworu Mazowieckiego wciąż pozostają w ciężkim szoku. O wszystkim jako pierwszy donosił portal Wirtualny Nowy Dwór. Jakby mało mu było samego gwałtu, zbrodniarz dodatkowo skatował seniorkę.

Do przerażającej sprawy odniosła się matka chłopaka, która postanowiła opowiedzieć, jak doszło do tego, że jej syn dopuścił się tak paskudnych czynów. Kobieta jest załamana całą sprawą, o której cały Nowy Dwór Mazowiecki nie zapomni przez lata. Napastnik miał nadużywać narkotyków oraz przebywać w złym towarzystwie.

Wpadł w złe towarzystwo, brał narkotyki, zapożyczał się i kradł, by mieć na działkę

- opowiada jego matka.

W mieszkaniu 82-latki nastolatek szukał właśnie gotówki. Kiedy emerytka go przyłapała na włamaniu, przerażona próbowała się bronić. Wtedy mężczyzna ją zgwałcił, a następnie skatował. Był bardzo brutalny. Masakrę przerwała córka kobiety, która weszła do domu.

Nie wyobrażamy sobie rekonwalescencji po takiej tragedii. 19-latek trafił już w ręce wymiaru sprawiedliwości i czeka go zasłużona kara za jego straszliwe, bestialskie czyny. Jaką karę powinien za to otrzymać?

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze