18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Potworna afera

Nauczyciel muzyki pedofilem. Dawał dzieciom flety z nasieniem

Wojciech Kozicki
09.07.2020  20:56
Lekcje muzyki dla dzieci i "skażone flety" - pedofil złapany!
Lekcje muzyki dla dzieci i "skażone flety" - pedofil złapany! Fot: Pixabay.com

Afera pedofilska w USA! John Edward Zeretzke złożył dziecięcą grupę muzyczną „Z fletem dookoła świata”. Wyszło na jaw, że instrumenty, które dał dziewczynkom w 2017 roku, były skażone spermą.

John Edward Zeretzke (61 l.) z Ventury przez 30 lat pracował jako nauczyciel muzyki w Music Center of Los Angeles. W 2009 założył grupę dziecięcą „Z fletem dookoła świata”, dzięki której pracował z tysiącami dzieci w całych Stanach Zjednoczonych. To jednak nie tylko nauczyciel fletu, ale też potworny zwyrodnialec. Przyznał się przed sądem, że do sześciu lubieżnych czynów przeciwko dzieciom, o które oskarżono go rok temu.

Nauczyciel muzyki był pedofilem

Zastępca prokuratora generalnego Amanda Casillas ujawniła, że Zeretzke  masturbował się i ejakulował na instrumenty muzyczne, które później dawał dzieciom. Wszystko fotografował i nagrywał. W internecie chwalił się również jak spełniał się erotyczne, gdy dzieci grały na skażonych fletach. Fotografował je podczas gry i pokazywał ich zdjęcia w sieci. „Los Angeles Times” pisze, iż jak na razie potwierdzono, że dał skażone instrumenty 5 dziewczynkom ze szkół podstawowych.

Zeretzke jest także oskarżany o pocieranie ramion dzieci podczas lekcji, masowanie  pleców i szeptanie do ucha, że jest ładna – pisze „Super Express”.

Projekt „Z fletem dookoła świata” działał także poza USA. Flety prowadziły misje muzyczne na Haiti, Filipiny, Honduras i rezerwaty Indian amerykańskich.  Wysyłano także „ambasadorów fletu” do Nepalu, Afryki i części Azji Południowo-Wschodniej.

Muzyk od 6 listopada 2015 r. do 28 maja 2016 r. próbował zachęcić małoletniego do aktywności seksualnej. Ponadto od 20 sierpnia do 23 września 2017 r. Zeretzke udał się na Filipiny, aby uprawiać seks z 12 -latką, która wysyłała pornografię dziecięcą za pośrednictwem swojego konta na Facebooku – podaje „Super Express”.

Zagłosuj

Jaka kara powinna grozić za pedofilię?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze