18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ostra jazda na parkingu

Nauczycielka figlowała z uczniami. Przeginała pałę w szkole

Wojciech Kozicki
09.01.2020  13:34
Stosunkowo nielegalna edukacja - nauczycielka dawała korepetycje z miłości
Stosunkowo nielegalna edukacja - nauczycielka dawała korepetycje z miłości Fot: YouTube

Czarna seria trwa, kolejna nauczycielka w USA uprawiała seks z uczniami. Tym razem ciało pedagogiczne posunęło się za daleko w liceum w Cuyahoga w Ohio. Rozbuchana pani pedagog zapewniła chłopcom m.in. ostrą jazdę w samochodzie i teraz może ponieść za to surową karę.

Laura Dunker zasłużyła na pałę z zachowania. Nie wiadomo czego dokładnie uczyła w Bedford High School, ale ustalono, że po lekcjach pogłębiała wiedzę swoich podopiecznych o kobiecej anatomii. Za tę stosunkowo nielegalną edukację może trafić do więzienia na 35 lat!

Dunker jest oskarżona o regularne uprawiania seksu z uczniami w okresie 1 listopada 2018 - 19 października 2019 roku. Miała w czasie lekcji udać się z jednym z nich na parking przed szkołą i w samochodzie poszli na całość. Innych miała szczodrze gościć u siebie w domu. W końcu jednak wpadła i sprawa wyszła na jaw.

Nauczycielka oczywiście nie przyznaje się do winy. Twierdzi, że ktoś manipuluje dowodami, chociaż od momentu rozpoczęcia dochodzenia, to ją już kilkukrotnie przyłapano na kłamstwie. Amerykańskie media ujawniły również, że wpadła przez donos anonimowej osoby. Ktoś zgłosił, że kobieta „znęcała się nad nastolatkami”.

Jak na razie jurna nauczycielka została jedynie zawieszona w obowiązkach. Wyrok w sprawie zapadnie 16 stycznia.

Nauczycielka i seks z uczniami - dawała im erotyczne korepetycje z anatomii?

logo Tu się dzieje