18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przegięła pałkę

Nauczycielka uprowadziła 14-letniego ucznia. Uprawiała z nim seks

26.01.2021  16:40
Nauczycielka porwała ucznia i uprawiała z nim seks
Nauczycielka porwała ucznia i uprawiała z nim seks Fot: Svittlana/Shutterstock

Ogłoszono wyrok w sprawie byłej nauczycielki, która uprowadziła 14-letniego ucznia i uprawiała z nim seks. Oskarżona spędzi pół roku w więzieniu, a kolejne sześć miesięcy będzie wykonywać prace społeczne.

Sąd skazał nauczycielkę jednej ze szkół podstawowych na Podlasiu. 35-latka została oskarżona o uprowadzenie oraz kilkukrotne obcowanie płciowe z osobą małoletnią.

Oskarżonej zarzucono popełnienie dwóch przestępstw: uprowadzenia wbrew woli rodziców małoletniego poniżej lat 15 oraz kilkukrotnego obcowania płciowego z małoletnim - poinformowała prokuratura.

Zawiadomienie o podejrzeniu przestępstwa najprawdopodobniej zgłosili rodzice 14-latka. Ze względu na łamanie zakazu kontaktów z osobą pokrzywdzoną, wobec kobiety zastosowano areszt tymczasowy.

Nauczycielka uprawiała seks z uczniem

Kobieta spędzi pół roku w więzieniu oraz przez pół roku będzie zobowiązana do wykonywania prac społecznych w wymiarze 30 godzin miesięcznie. Dodatkowo ma zakaz zbliżania się i kontaktowania z nastolatkiem.

Była nauczycielka straciła także prawo do wykonywania zawodu na okres 7 lat oraz musi zapłacić poszkodowanemu 15 tysięcy zadośćuczynienia.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze