18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

szkoła uwodzenia?

Seks-lekcje w Polsce! Nauczycielka "edukowała" małolata

03.09.2020  15:16
Nauczycielka z Łomży uprawiała seks z uczniem
Nauczycielka z Łomży uprawiała seks z uczniem Fot: Shutterstock/Syda Productions (zdjęcie ilustracyjne)

Nauczycielka z Łomży oskarżona o seks z nieletnim uczniem. Kobiecie grozi wiele lat w więzieniu. Aktualnie przebywa w areszcie.

Seksedukacja w Polsce? Nauczycielka z Łomży zdaje się, że źle zrozumiała ideę nauczania dzieci i młodzieży o ich seksualności, i postanowiła zorganizować zajęcia w praktyce. Wybrała sobie jednego ucznia i doszkalała go ze stosunków intymnych...

Brzmi jak kolejna historia o nauczycielce, która baraszkowała z uczniem? Cóż, tu mamy do czynienia z porządnym kryminałem, a wręcz pedofilią. Uczeń miał poniżej 15 lat, do stosunków płciowych miało dochodzić wielokrotnie, w grę wchodzi nawet uprowadzenie!

Nauczycielka uprawiała seks z uczniem

Pani Justyna, 34-letnia nauczycielka ze szkoły podstawowej w Kuziach (gmina Zbójna), usłyszała zarzut obcowania płciowego z małoletnim poniżej 15 roku życia i uprowadzenia go bez zgody rodziców. Do porwania dojść miało w Łomży i Białowieży, w dniach 21 lutego-11 marca 2020 roku.

Za samo obcowanie płciowe z uczniem, Justynie D. grozi nawet 12 lat więzienia. Teraz kobieta przebywa w areszcie w Łomży, gdzie czeka na rozprawę sądową.

Przeczytaj więcej
Komentarze