18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Opiekunka z horroru

Niania skazała dziecko na śmierć w mękach. Rodzice są zrozpaczeni

24.09.2019  14:36
Niania skazała dziecko na śmierć w mękach. Rodzice są zrozpaczeni
Niania skazała dziecko na śmierć w mękach. Rodzice są zrozpaczeni Fot: /REPORTER

Niania jak z horroru doprowadziła do śmierci swojej podopiecznej. Do tragedii doszło w Nowym Meksyku. 

Rodzice 2-letniej dziewczynki są zrozpaczeni tym, że powierzyli opiekę nad swoim skarbem skrajnie nieodpowiedzialnej niani. Kobieta doprowadziła do tego, że dziecko zmarło w męczarniach. 

Niania doprowadziła do śmierci dziecka

Niania miała opiekować się dziewczynką, ale zamiast nie spuszczać malutkiej z oczu... Zostawiła ją samą w upalny dzień w rozgrzanym samochodzie. 41-letnia Tammy Brooks z Hobbs w Nowym Meksyku miała zamiar zaprowadzić dziecko do przedszkola, ale... zapomniała o niej!

Niania pojechała do pracy, a 2-latka była uwięziona w rozgrzanym do czerwoności samochodzie. Dziewczynka nie przeżyła. Dopiero kilka godzin później niania zadzwoniła na telefon alarmowy, gdyż (jak twierdzi) wtedy sobie o podopiecznej przypomniała.

Władze zarządziły sekcję zwłok 2-letniej Zariah. Rodzice dziecka są w skrajnej rozpaczy, ojciec publicznie mówił, że zapomnieć z samochodu to można długopisu, ale nie dziecka. 

Zariaha była dzieckiem bardzo wyczekanym. Nim pojawiła się na świecie, jej mama aż sześciokrotnie poroniła. Trudno sobie wyobrazić, co teraz czuje kobieta, mając dodatkowo świadomość, że jej ukochana córeczka odeszła z tego świata w sposób niezwykle bolesny.

Przeczytaj więcej
Komentarze