18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tragedia

Nie żyje 19-latek zakażony koronawirusem. Przebywał w izolacji

30.11.2021  21:48
Śmierć podczas izolacji
Śmierć podczas izolacji Fot: Lukasz Solski/East News

Tragedia w Kędzierzynie Koźlu. W jednym z mieszkań strażacy znaleźli ciało 19-latka. Młody mężczyzna od kilku dni przebywał w izolacji ze względu na zakażenie koronawirusem. Przyczyna śmierci nie jest jeszcze znana.

W poniedziałek służby ratunkowe zostały wezwane do mieszkania 19-latka, gdyż od dłuższego czasu mężczyzna z nikim się nie kontaktował. Wkrótce na miejsce dotarli strażacy oraz patrol policji.

Ratownicy przy pomocy drabiny próbowali dostać się do mieszkania. Przez okno udało im się dostrzec, że 19-latek leży w wannie i nie daje żadnych oznak życia.

19-latek zmarł po zakażeniu

Niestety, po wejściu do środka okazało się, że nastolatek nie żyje. Według nieoficjalnych informacji przebywał on w izolacji ze względu na zakażenie koronawirusem.

Na tym etapie mogę powiedzieć jedynie, że wykluczyliśmy wstępnie zatrucie tlenkiem węgla. Zleciliśmy sekcję zwłok, postępowanie jest prowadzone pod kątem artykułu 155 kodeksu karnego, to jest nieumyślnego spowodowania śmierci – przekazał prokuratur Eugeniusz Węgrzyk.

Przyczyna śmierci nie jest znana. Do podobnego zdarzenia doszło niedawno w Staszowie, gdzie zmarł 49-latek przebywający na kwarantannie.

Czytaj także