18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Makabra w Kłodzku

Matka chciała ukarać 3-latkę. Dziewczynka nie żyje

22.02.2021  15:01
3-latka nie żyje. Matka ją torturowała
3-latka nie żyje. Matka ją torturowała Fot: Romrodphoto/Shutterstock

3-letnia dziewczynka zmarła wskutek bestialskiego zachowania własnej matki. Sprawę badają śledczy, a 30-letniej kobiecie grożą długie lata za kratkami.

Przerażającą karę wymyśliła matka dla swojej 3-letniej zaledwie córeczki. Mała dziewczynka zmoczyła się w nocy, jej rodzicielka postanowiła więc okrutnie jej tego oduczyć. W konsekwencji maleństwo nie żyje, a kobieta może spędzić w więzieniu długie lata.

Jak informuje portal 24klodzko.pl, 30-letnia kobieta włożyła swoją małą córeczkę do wanny i przez kilka minut polewała ją zimną wodą. Dziewczynka zaczęła słabnąć i wymiotować, wtedy dopiero rodzice przestraszyli się i wezwali pogotowie.

3-latka nie żyje. Matka ją torturowała

W mieszkaniu przy ulicy Więźniów Politycznych ratownicy medyczni podjęli się reanimacji dziewczynki - ta okazała się jednak nieskuteczna i 3-latka zmarła. Według wstępnych ustaleń, do śmierci doszło wskutek wyziębienia organizmu.

Dokładna przyczyna zgonu będzie znana dopiero po sekcji zwłok - ma ją wykonać Zakład Medycyny Sądowej we Wrocławiu. Już teraz jednak śledczy złożyli wniosek do Sądu Rejonowego w Kłodzku o aresztowanie 30-letniej kobiety.

Ze wstępnych czynności procesowych ustalono, że takie zachowanie matki nie było pierwszy raz, dlatego też wczoraj prokurator przedstawił matce dziecka zarzut znęcania się nad dziewczynką ze szczególnym okrucieństwem i jednocześnie doprowadzenia do nieumyślnego spowodowania zgonu

- przekazał w rozmowie z 24klodzko.pl prokurator rejonowy, Jan Sałacki.

Zarzut znęcania się nad 3-letnią dziewczynką usłyszał także konkubent 30-latki. Mężczyzna został objęty dozorem policji, dostał także zakaz zbliżania się do pozostałych dzieci. Okazuje się bowiem, że wraz z partnerką wychowywali także jej 8-letnią i 10-miesięczną córkę.

Czytaj także
Przeczytaj więcej