18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

[*]

Nie żyje dziennikarz TVP. Prowadził "Panoramę" i "Wiadomości"

06.03.2021  11:35
Nie żyje dziennikarz TVP. Zginął po zejściu z anteny
Nie żyje dziennikarz TVP. Zginął po zejściu z anteny Fot: Grand Warszawski/Shutterstock

Dramatyczne informacje z TVP. W piątek wieczorem w wyniku nieszczęśliwego wypadku zginął wieloletni dziennikarz i prezenter stacji. Niewiele wcześniej widzowie oglądali go na ekranach.

Nie żyje wieloletni współpracownik TVP, dziennikarz, prezenter "Wiadomości" i "Panoramy" Piotr Świąc. Mężczyzna miał 54 lata. Zginął w piątek w wypadku drogowym.

Do nieszczęśliwego zdarzenia doszło późnym wieczorem 5 marca. Piotr Świąc kierował autem osobowym. O godzinie 22.20 na drodze krajowej numer 20 w miejscowości Borcz zderzył się z innym samochodem. Kierowcy obu pojazdów zginęli na miejscu.

Dziennikarz TVP Piotr Świąc nie żyje

O śmierci dziennikarza poinformował gdański oddział TVP3, z którym Piotr Świąc od wielu lat współpracował. Smutne wiadomości przekazano w mediach społecznościowych telewizji.

Z ogromnym smutkiem informujemy, że piątkowe wydanie "Panoramy" było ostatnim, które poprowadził dla Państwa nasz redakcyjny kolega Piotr Świąc. Tuż po programie zginął w wypadku samochodowym. Łączymy się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną

- czytamy na Twitterze TVP3 Gdańsk.

Piotr Świąc pracował dla TVP od 1994 roku. W ostatnim czasie współpracował z regionalną TVP3 Gdańsk, gdzie prowadził "Panoramę", "Forum Panoramy" i "Forum Gospodarcze". Widzowie mogą znać go także z TVP1 i TVP Info. W latach 1994-2001 był prezenterem studia oprawy TVP1, w Jedynce prowadził także "Wiadomości". Dla TVP Info prowadził poranne pasmo.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze