18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowe informacje

Polska modelka nie żyje. Samobójstwo?

Wojciech Kozicki
11.02.2021  11:38
Kasia Lenhardt nie żyje. Czy modelka popełniła samobójstwo w Niemczech?
Kasia Lenhardt nie żyje. Czy modelka popełniła samobójstwo w Niemczech? Fot: Andrzej Hulimka/REPORTER/East News

Polska modelka nie żyje, tajemnicza śmierć modelki w Niemczech. Media potwierdziły, że Kasia Lenhardt prawdopodobnie popełniła samobójstwo. Jaka była naprawdę przyczyna śmierci 25-latki?

Kasia Lenhardt nie żyje. Potwierdzono smutną wiadomość, że modelka pochodzenia polskiego zmarła w Niemczech. Służby podały informację, że nic nie wskazuje na to, że mogło dojść do przestępstwa i 25-latka prawdopodobnie popełniła samobójstwo.

Polska modelka nie żyje. Zmarła Kasia Lenhardt 

Jak przypomina Interia, świat usłyszał o Kasi Lenhardt w 2012 roku, gdy w prowadzonym przez Heidi Klum programie "German's Next Top Model" zajęła czwarte miejsce. Była ostatnio popularna ze względu na swój związek z gwiazdą piłki nożnej Jérômem Boatengiem z Bayernu Monachium. 2 lutego para ogłosiła rozstanie, a Polka zarzucała byłemu partnerowi zdrady. On oskarżał ją natomiast o alkoholizm i twierdził, że odszedł ze względu na dobro swoich dzieci.

Wczoraj około godziny 20.30 w Charlottenburgu miała miejsce operacja policyjna w związku z podejrzeniem samobójstwa. W mieszkaniu znaleziono martwą osobę. Nic nie wskazuje na to, że doszło do przestępstwa – podała policja z Berlina.

Czy rzeczywiście było to samobójstwo? Sport.onet.pl podaje, że polska modelka przed śmiercią opublikowała tajemnicze zdjęcie, na którym była ubrana cała na czarno. Posłużyła się cytatem z utworu Jeden Osiem L pt. "Jak zapomnieć": "Wiem, nie wyrwę się, chociaż bardzo chce" i pisała o „nowym rozdziale i wyznaczeniu granicy”.

Kasia Lenhardt osierociła jedynego syna. Prawdopodobnie Noan obchodził swoje 6 urodziny w dniu, kiedy modelka popełniła samobójstwo. Świadczy o tym fakt, że równo rok wcześniej (9.02.2020) Lenhardt opublikowała w sieci rozczulający wpis z okazji urodzin chłopca- informuje sport.onet.pl

Modelkę w poruszającym wpisie w mediach społecznościowych pożegnała partnerka piłkarza Matsa Hummelsa, czyli Cathy Hummels.

Ku pamięci Kasi Lenhardt. Jestem zszokowana i jest mi bardzo przykro. Jak bardzo musiałaś być zdesperowana? Jak bardzo musiałaś być smutna? W przeszłości też myślałam, że nie chcę już żyć. Nie z powodu zastraszania, ale z powodu mojej depresji. I mogę powiedzieć jedną rzecz: popełnia się samobójstwo tylko wtedy, gdy jest się na prawdziwym dni - napisała Hummels. (Onet.pl)

logo Tu się dzieje