18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Horror

Nieboszczka OBUDZIŁA SIĘ NA POGRZEBIE. Zaczęła pukać w trumnę

04.05.2022  17:10
36-latka "ożyła" na swoim pogrzebie
36-latka "ożyła" na swoim pogrzebie Fot: Nata2/Shutterstock

Świadkowie nigdy nie zapomną tego, co wydarzyło się na pogrzebie 36-latki, która miała zginąć w wypadku samochodowym. W trakcie uroczystości z wnętrza trumny rozległo się głośne pukanie. Po podniesieniu wieka okazało się, że Peruwianka leżała spocona w środku z otwartymi oczami. Kobietę zabrano do szpitala.

Kilka dni temu Rosa Isabel Caspedes Callaca uczestniczyła w tragicznym wypadku drogowym. Auto, którym jechała, zostało całkowicie rozbite, w wyniku czego zginął jej szwagier, a trzech siostrzeńców trafiło w ciężkim stanie do szpitala. Medycy stwierdzili też zgon u 36-latki.

Jednak podczas wtorkowego pogrzebu doszło do wstrząsających wydarzeń. Podczas mszy w kaplicy żałobnicy usłyszeli dochodzące z wnętrza trumny szmery, a następnie pukanie. Po otwarciu wieka okazało się, że kobieta żyje, a dodatkowo ma otwarte oczy i ich obserwuje.

Fatalna pomyłka na pogrzebie

Trumnę natychmiast zapakowano do auta, a następnie przewieziono do szpitala. Lekarze przyznali, że doszło do dramatycznej pomyłki. Nieboszczka cały czas dawała oznaki życia.

Niestety, po kilku godzinach lekarze po raz drugi stwierdzili zgon 36-latki. Tym razem przed podjęciem decyzji przeprowadzono dokładne badania.

Chcemy wiedzieć, dlaczego moja siostrzenica zareagowała, kiedy nieśliśmy ją do pochówku. Mamy filmy, na których  dotyka trumny - przekazała ciotka zmarłej.

Śledczy wyjaśniają szczegóły szokującej pomyłki. Kobieta po wypadku prawdopodobnie zapadła w śpiączkę, co przyczyniło się do podjęcia błędnej decyzji.

Czytaj także