18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Po pijaku wyszła z niej bestia

Chwyciła za tłuczek! Mąż bity jak schabowy

Wojciech Kozicki
23.07.2021  12:51
Przemoc domowa. Żona biła męża tłuczkiem do mięsa
Przemoc domowa. Żona biła męża tłuczkiem do mięsa Fot: Shutterstock/ArtOlympic

Niemce i przemoc domowa, jednak tym razem to kobieta była agresorem. Podczas imprezy urodzinowej miłość przerodziła się w nienawiść, a jubilatka rzuciła się na lubego z tłuczkiem do mięsa. Zadała mu poważne obrażenia.

Mąż tłuczony jak schabowy! W poniedziałek policjanci w miejscowości Niemce otrzymali telefon od pijanej kobiety. Twierdziła, że mąż zaatakował ją młotkiem kuchennym do mięsa. Funkcjonariusze interweniowali, by usadzić damskiego boksera. Tymczasem okazało się, że to mężczyzna był ofiarą.

Zaatakowała męża młotkiem. Awantura na urodzinach

Okazało się, że podczas urodzin 64-letniej jubilatki doszło do karczemnej awantury. Pokłóciła się z mężem i w końcu przeszli od słów do czynów. To kobieta chwyciła za tłuczek do mięsa i zadała trzy ciosy w głowę 54-letniego męża, co potwierdził komisarz Kamil Gołębiowski z KMP w Lublinie.

Kobieta sama zadzwoniła na policję, lecz oświadczyła, że to mąż chciał ją zaatakować młotkiem. Na miejscu okazało się, że 54-letni mężczyzna był zakrwawiony i miał poważnie ranną głowę. Oboje byli nietrzeźwi – podaje Onet.pl

Agresorka zakończyła urodziny w areszcie, a kolejne może również spędzić za kratami, bo za to, co zrobiła, grozi jej do 5 lat więzienia. Otrzymała zarzut uszkodzenia ciała i zastosowano wobec niej dozór policyjny.