18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wiele osób rannych

Atak nożownika w Niemczech. To Polak!

Wojciech Kozicki
27.01.2021  20:47
Atak nożownika we Frankfurcie nad Menem. Szaleniec to Polak!
Atak nożownika we Frankfurcie nad Menem. Szaleniec to Polak! Fot: Planeta.pl

Atak nożownika w Niemczech. We wtorek mężczyzna zaatakował kilka osób nożem we Frankfurcie nad Menem. Okazało się, że napastnikiem był Polak.

Atak nożownika w Niemczech. We wtorek agresor uzbrojony w ostre narzędzie zaatakował we Frankfurcie nad Menem 4 osoby. Nikt nie zginął, ale 3 osoby zostały ciężko ranne, a jedna przebywa w szpitalu w ciężkim stanie. Ujawniona została narodowość nożownika.

Atak nożownika w Niemczech. Polak ranił ludzi

Jak podaje "Frankfurter Rundschau", nożownikiem okazał się 42-letni Polak mieszkający w Langen. Oficjalnie wiadomo już, że do ataku nożownika doszło w pobliżu w dworca głównego we Frankfurcie nad Menem. Wciąż przesłuchiwani są świadkowie, a służby analizują nagrania wideo z monitoringu. Miejsce zbrodni badają również drony.

Nadal nie zostały ustalone przyczyny i motywy ataku nożownika. Policja sprawdza, czy Polak zna osoby, które zaatakował. Jak na razie przebywa w areszcie, ale nie wiadomo czy finalnie trafi do więzienia. Jest poddawany badaniom psychiatrycznym i jeśli okaże się chory, nie stanie przed sądem i trafi do szpitala psychiatrycznego.

Z przedstawionych we wtorek relacji świadków wynika, że mężczyzna mógł znajdować się pod wpływem narkotyków – informuje Polsat News.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze