18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramatyczne doniesienia

Krwawa strzelanina w markecie. Zginęły dwie osoby

07.06.2022  17:14
Strzelanina w supermarkecie
Strzelanina w supermarkecie Fot: golubovystock/Shutterstock

Dwie osoby zostały zastrzelone w markecie Aldi w Schwalmstadt (Niemcy). Świadkowie informują, że napastnik chwilę po morderstwie odebrał sobie życie. Policja wyjaśnia szczegóły dramatycznego zdarzenia.

Niemiecka policja poinformowała za pośrednictwem Twittera o strzelaninie, do której doszło w supermarkecie w miejscowości Schwalmstadt-Treysa. Na miejscu znaleziono ciała dwóch osób. Tożsamość ofiar nie jest jeszcze znana.

Pierwsze strzały padły we wtorek po godzinie 13. Policja zapewnia, że w rejonie strzelaniny "nie ma zagrożenia dla ludności". Teren wokół sklepu został jednak ogrodzony przez mundurowych, a na miejscu pracują liczne siły policyjne.

Strzelanina w Niemczech

Funkcjonariusze dodają, że jedną z zabitych osób jest morderca. Według zeznań świadków "mężczyzna najpierw zastrzelił kobietę w sklepie, a potem odebrał sobie życie".

Policjanci nie podejrzewają, by w zdarzeniu brały udział osoby trzecie. Obecnie na miejscu pracują śledczy, którzy zajmą się wyjaśnieniem przyczyn tragicznego zdarzenia.

Czytaj także