18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pokazano portret pamięciowy

Policja szuka zboczeńca. "Inne czynności seksualne z dzieckiem"

Wojciech Kozicki
03.06.2021  11:52
Nowa Dęba. Zaczepiał dziecko, szuka go policja. PORTRET PAMIĘCIOWY
Nowa Dęba. Zaczepiał dziecko, szuka go policja. PORTRET PAMIĘCIOWY Fot: Planeta.pl

Podkarpacie i zboczeniec na wolności. Policja prowadzi poszukiwania mężczyzny, który zaczepiał dziecko w lesie w Nowej Dębie. Funkcjonariusze opublikowali portret pamięciowy zwyrodnialca.

Podkarpacie i zboczeniec na wolności. Mężczyzna składał dziecku niemoralne propozycje w lesie w Nowej Dębie. Policjanci z Komisariatu Policji w Nowej Dębie opublikowali portret pamięciowy podejrzanego i proszą o pomoc w jego schwytaniu.

Zaczepiał dziecko w lesie. Policja szuka podejrzanego

Jak podaje policja, mężczyzna „chciał doprowadzić małoletnią dziewczynkę do poddania się innym czynnościom seksualnym”. Takie przestępstwo podlega karze pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

Policjanci i prokurator prowadzą śledztwo w sprawie usiłowania doprowadzenia małoletniej do poddania się innym czynnościom seksualnym. Z ustaleń policjantów wynika, że poszukiwany mężczyzna w dniu 18 maja 2021 roku, około godz. 15 na chodniku (w lesie w rejonie dworca PKP w Nowej Dębie) nawiązał kontakt z dzieckiem, a następnie proponował mu wykonanie innej czynności seksualnej. Dziewczynka o zdarzeniu zaalarmowała rodziców – informuje policja.

Poszukiwany mężczyzna ma 30-40 lat. Ma ok. 170 centymetrów wzrostu i jest tęgiej budowy ciała.

Jeśli ktoś rozpoznaje poszukiwanego mężczyznę lub ma o nim jakieś informacje, proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji w Nowej Dębie przy ul. Słowackiego 2, lub telefonicznie dzwoniąc pod numer 47 825 30 32 lub 47 825 30 31.

Zaczepiał dziecko. Policja publikuje portret pamięciowy
Zaczepiał dziecko. Policja publikuje portret pamięciowy Fot: Policja
Czytaj także
Przeczytaj więcej