18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

niewyobrażalna tragedia

Przebili gardło noworodka i wyrzucili do rzeki Policja szuka matki

25.09.2019  10:21
Przebili gardło noworodka i wyrzucili do rzeki Policja szuka matki
Przebili gardło noworodka i wyrzucili do rzeki Policja szuka matki Fot: Shutterstock

Torba z noworodkiem w środku dryfowała Odrą. Znalazł ją wędkarz. Trwają poszukiwania matki maleństwa.

Maleńkiemu chłopczykowi nie dane było zobaczyć świata. Został zamordowany tuż po narodzeniu. Nie odcięto mu nawet pępowiny. Choć urodził się zdrowy, ktoś przebił mu gardło, ciałko włożył do torby, a tę wrzucił do Odry.

Dziwny pakunek, dryfujący 15 metrów od brzegu, zobaczył w okolicach Nowej Soli wędkarz. Po wyłowieniu go z wody, przyszło przerażenie. Ciało chłopca zawinięte było w tetrową pieluchę. Poza nim w torbie było też łożysko, kobieca koszula nocna, damskie majtki, podkoszulka i podpaski.

Jak wykazała sekcja zwłok, chłopiec przyszedł na świat zdrowy. Jego matka musiała urodzić go w 8 miesiącu ciąży. Co stało się później? To próbują ustalić teraz śledczy.

Gdzie jest matka?

Choć szokującego znaleziska wędkarz z Nowej Soli dokonał w połowie czerwca, nadal nie odnaleziono ani matki zabitego chłopczyka, ani jego mordercy.

Śledczy przesłuchali około 120 lekarzy, którzy na tę okoliczność zostali zwolnieni z tajemnicy lekarskiej. Ponadto prokuratura sprawdziła aż 1,5 tysiąca kobiet. Jak donosi Fakt24, 100 z ich zostało wytypowanych jako potencjalne matki chłopczyka. Wobec nich śledczy podejmą kolejne czynności.

Przeczytaj więcej
Komentarze