18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Morderca wciąż na wolności

Nowe informacje o Jaworku. "Nastąpiło logowanie"

15.10.2021  17:12
Poszukiwania Jacka Jaworka i nowe informacje udostępnione przez prokuraturę
Poszukiwania Jacka Jaworka i nowe informacje udostępnione przez prokuraturę Fot: Policja Śląska

Jacek Jaworek i nowe informacje o podejrzanym o potrójne morderstwo w Borowcach. Okazuje się, że wbrew plotkom, najwyraźniej żyje i loguje się na swoje konto na Facebooku. Prokuratura w Częstochowie ujawnia nowe informacje.

Jacek Jaworek jest poszukiwany, ponieważ w lipcu miał popełnić w Borowcach potrójne morderstwo, zabijając młode małżeństwo i ich dziecko. Niedawno przyszła do niego tajemnicza paczka, a do tego mieszkańcy Borowców, żyją w strachu, że potwór wróci znów zabijać. Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Częstochowie Tomasz Ozimek właśnie przekazał, że Jaworek logował się do swojego konta w mediach społecznościowych.

Jacek Jaworek na Facebooku. Morderca w sieci?

Potwierdzono, że nastąpiło logowanie, chociaż  nie wiadomo kto to zrobił, z jakiego miejsca i w jakim celu. Prokuratura nie wie również, czy logowanie ma znaczenie dla prowadzonego śledztwa. Nie można wykluczyć, że ktoś włamał się na konto Jaworka na Facebooku. O2.pl ujawnia natomiast, że „według śledczych co najmniej kilka z tych kont prowadzi sam poszukiwany”.

Mamy informację od policji, że na profilu tej osoby nastąpiło logowanie. Sprawdzamy kto, z jakiego miejsca i w jakim celu logował się na tym profilu celem ustalenia, czy ma to jakiś znaczenie dla tego śledztwa, a w szczególności dla poszukiwań podejrzanego – przekazał Tomasz Ozimek. (Onet.pl)

Nagroda za informacje o Jaworku

Przypominamy, że Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach za pomoc w schwytaniu Jacka Jaworka wyznaczył nagrodę w wysokości 20 tys. złotych. Każdy, kto ma informacje powinien skontaktować się z Wydziałem Kryminalnym KWP w Katowicach tel. 798031306, Komendą Miejską Policji w Częstochowie tel. 47 858 1255, albo z najbliższą jednostką Policji tel. alarmowy 112.

10 lipca w miejscowości Borowce koło Częstochowy w domu jednorodzinnym wezwani do awantury domowej policjanci znaleźli ciała 44-letniego małżeństwa oraz ich 17-letniego syna. Ofiary zostały zastrzelone. Przeżył tylko młodszy z rodziny, 13-letni chłopiec, który zdołał się najpierw ukryć, a potem uciec – przypomina rmf24.pl.

logo Tu się dzieje