18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Potworne działanie

Nowy dopalacz w Polsce. 20-latka nie żyje

Wojciech Kozicki
07.06.2020  13:24
Nowy dopalacz w Poslce i ofiara śmiertelna
Nowy dopalacz w Poslce i ofiara śmiertelna Fot: Dawid Tatarkiewicz/East News

Dramat w Poznaniu. 20-latka i jej przyjaciel zażyli nowe dopalacze, które pojawiły się w Polsce. Dziewczyna zmarła, a jej towarzysz walczy o życie w szpitalu.

Nie żyje 20-letnia dziewczyna, a 20-latek w stanie krytycznym trafił do szpitala. Chłopak jest w stanie ciężkim i przebywa na oddziale toksykologicznym poznańskiego szpitala. Radio ZET podaje, że oboje zażyli dopalacze i był to środek, który niedawno pojawił się na polskim rynku.

W mieszkaniu, w którym zażywali środki odurzające interweniowała policja i straż pożarna, obecnie czynności prowadzi tam prokurator – pisze radiozet.pl

Nowy dopalacz w Polsce i śmierć

Nowy typ dopalaczy, który zażyła 20-latka z wywołuje ogromne pobudzenie, a nawet furię i agresję. Jednocześnie po zażyciu pojawiają się kłopoty z oddychaniem.

Onet.pl donosi, że policjanci z Poznania przyjęli zgłoszenie z prośbą o interwencję w jednym z mieszkań na terenie poznańskiego Grunwaldu. Anonimowa Osoba  była zaniepokojona, ponieważ nie mogła się skontaktować ze swoim kolegą i podejrzewała, że zażywał środki psychoaktywne. Policjanci i strażacy zdecydowali się siłą wejść do mieszkania.

Wewnątrz znaleziono kobietę i mężczyznę w wieku ok. 20 lat. Mężczyzna znajdował się w stanie wymagającym natychmiastowej hospitalizacji, znajduje się w szpitalu pod opieką lekarzy. Kobiety nie udało się uratować, przybyły na miejsce lekarz stwierdził jej zgon – oświadczyła Iwona Liszczyńska z biura prasowego wielkopolskiej policji.

Zobacz także

 

Przeczytaj więcej
Komentarze