18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Marihuana jak koperek?

Ochota na lody? U 29-latka nie tylko to było w zamrażalniku

03.12.2019  10:27
Ochota na lody? U 29-latka nie tylko to było w zamrażalniku
Ochota na lody? U 29-latka nie tylko to było w zamrażalniku Fot: EAST NEWS

Marihuana znajdowała się w zamrażalniku. Taką "genialną" kryjówkę wymyślił dla niej 29-letni mieszkaniec Sądecczyzny. Mężczyzna jest już w rękach policji.

Marihuana w Polsce wciąż jest substancją nielegalną, za której posiadanie można trafić za kratki. Pewien 29-latek miał w mieszkaniu 0,5 kg marihuany, a część narkotyków ukrył "sprytnie"... w zamrażalce.

Marihuana ukryta w zamrażalce 

29-latek szybko przyznał się, że jest to jego własność. Na ten moment w sprawie zatrzymano jeszcze 32-letniego mężczyznę, który najprawdopodobniej uczestniczył w jakiś sposób w tym nielegalnym procederze.

Podczas przeszukania miejsca zamieszkania 29-latka i 32-latka funkcjonariusze zabezpieczyli ponad pół kilograma marihuany. Część środków odurzających była ukryta w zamrażalniku lodówki. Funkcjonariusze podczas przeszukania znaleźli również wagi elektroniczne oraz woreczki strunowe służące do porcjowania suszu

- poinformowała sierż. Monika Mordarska p.o. rzecznika Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

29-latek jest z decyzji prokuratora pod nadzorem policji, a także otrzymał zakaz opuszczania kraju. Grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności. 

Czytaj także
Przeczytaj więcej