18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

przerażające odkrycie

Odcięte nogi w koszu na śmieci! Makabra w Warszawie

12.08.2022  10:56
Odcięte nogi w śmietniku. Makabra w Warszawie
Odcięte nogi w śmietniku. Makabra w Warszawie Fot: Wojtek Laski/East News

Na Warszawskiej Białołęce doszło do przerażającego morderstwa. 48-letni męzczyzna próbował poćwiartować zwłoki ofiary. Zdążył jedynie odciąć jej nogi, gdy na miejsce wkroczyła policja.

O wstrząsającym znalezisku i okrutnym zabójstwie informuje w piątek RMF. Jak udało im się nieoficjalnie ustalić, do Centrum Powiadamiania Ratunkowego zgłosiła się kobieta zaniepokojona faktem, że od dłuższego czasu nie może skontaktować się z mężem. 75-latek udał się na Białołękę, w odwiedziny do byłego zięcia. 48-letni Jarosław R. miał mu przekazać dokumenty sądowe.

Jak się okazuje, 75-latek do eks zięcia dotarł, ale nigdy nie opuścił jego mieszkania. Został w nim zamordowany. Policja nie ujawnia, jak umarł mężczyzna. Dziennikarzom udało się jednak ustalić kilka faktów.

Odcięte nogi w koszu na śmieci

Gdy mundurowi dotarli do budynku, w którym mieszka Jarosław R., pocałowali klamkę. Mieszkanie było zamknięte, nikt nie odpowiadał. Szczęście, że postanowili zaczekać. Nagle na klatce pojawił się 48-latek.

Był ponoć w nie najlepszym stanie, na jego ubraniu widniały brunatne plamy, w rękach dzierżył piłę tarczową. Nie chciał otworzyć drzwi do mieszkania, w końcu się jednak ugiął i dał policjantom klucze.

Tych już w przedpokoju uderzył potworny widok. Leżało tam ciało starszego mężczyzny, pozbawione nóg. Kończyny zostały odcięte! Znaleziono je w pobliskiej altanie śmietnikowej, zapakowane w foliowe worki.

Jarosław R. został zatrzymany. Na razie nie wiadomo, czy przyznał się do winy i jakie usłyszy zarzuty.

Czytaj także