18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gorzów jak wulkan gorący

Oddawali się rozkoszom cielesnym na moście. Szuka ich policja [WIDEO 18+]

21.11.2019  11:32
Oddawali się rozkoszom cielesnym na moście. Szuka ich policja [WIDEO 18+]
Oddawali się rozkoszom cielesnym na moście. Szuka ich policja [WIDEO 18+] Fot: EAST NEWS

Gorzów nocą sprawił, że pewna para postanowiła oddać się rozkoszy. Nie miała większych problemów z tym, że do zbliżenia doszło w miejscu publicznym. Przedstawiamy najgorętszy most w Polsce. 

Gorzów stał się miejscem niesamowitej namiętności. Pewna para poczuła magię nocy i postanowiła oddać się sobie nawzajem. Szkoda tylko, że na miejsce schadzki obrali... most. 

Sytuację nagrał przypadkowy świadek zdarzenia, który najpewniej nie mógł uwierzyć własnym oczom. Oglądamy na nim parę, która bez krępacji uprawia seks w świetle latarni. Obnażeni są od pasa w dół. 

Gorzów miastem namiętności

Widać, że jakaś erotyczna fala ogarnęła polskie miasta bowiem to nie pierwszy przypadek, w którym ktoś oddaje się tego rodzaju rozrywkom publicznie - w Krakowie motorniczy tramwaju również sobie niczego nie żałował mimo obecności pasażerów i białego dnia. 

Film z Gorzowa pojawił się natomiast na jednym z portali społecznościowych, gdzie wywołał ogromne poruszenie. 

Jak się okazuje, takie sytuacje wcale nie są niczym niesamowitym. Straż miejska regularnie ma pełne ręce roboty z tego rodzaju romantykami. 

Zanim zdecydujecie się na takie wybryki... Warto wiedzieć, że za uprawianie seksu w miejscu publicznym grozi kara aresztu, ograniczenia wolności lub grzywny do 1500 złotych.

Przeczytaj więcej
Komentarze