18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Straszne momenty

Ofiara gwałtu spotkała się z oprawcą. "Byłam w wieku Twojej córki"

02.12.2019  09:24
Ofiara gwałtu spotkała się z oprawcą. "Byłam w wieku Twojej córki"
Ofiara gwałtu spotkała się z oprawcą. "Byłam w wieku Twojej córki" Fot: Twitter

Gwałt to czyste bestialstwo, które potrafi trwale zniszczyć jego ofierze życie. Niezbyt często się zdarza, żeby chciała ona spojrzeć swojemu oprawcy w oczy. To nagranie właśnie z owego powodu jest czymś absolutnie niespotykanym. 

Gwałt zostawia na jego ofierze piętno, z którym musi się zmagać do końca życia. Ashwaq Haji przekonała się o tym okrucieństwie na własnej skórze. Dziewczyna została zgwałcona przez członka ISIS, kiedy miała zaledwie 14 lat. Postanowiła na oczach świata się z nim skonfrontować.

Gwałt przepracowany na wizji

Ofiara i jej gwałciciel spotkali się pod czujnym okiem kamer. Kobieta wspominała swoją dramatyczną historię, patrząc katowi w oczy. ISIS znana jest z brutalnego szerzenia wiary islamskiej. Kiedy mężczyzna zgwałcił Ashwag, jednocześnie zabijano mężczyzn i chłopców z jej wioski. 

Ofiara bardzo emocjonalnie i ze łzami w oczach mówiła do mężczyzny, który zadał jej gwałt.

Byłam w wieku twojej córki, twojego syna, twojej siostry. Zniszczyłeś mi życie

– wspominając ten brutalny gwałt kobieta zemdlała.

ISIS wciąż przetrzymuje i gwałci tysiące ludzi. Choć napaść na Ashwag pozostaje tylko strasznym wspomnieniem - to nasza rzeczywistość dalej wygląda dramatycznie. 

Spotkanie ofiary i kata

Przeczytaj więcej
Komentarze