18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

napadał W RODZINIE

Ojciec ministra PiS aresztowany! Oskarżony o PRZESTĘPSTWA SEKSUALNE

06.07.2022  14:18
Ojciec polityka PiS aresztowany
Ojciec polityka PiS aresztowany Fot: JACEK DOMIŃSKI/REPORTER

Sensacyjne doniesienia dziennikarzy radiozet.pl i Radia ZET. Ojciec polityka PiS Tomasza Rzymkowskiego - Maciej Rz. - został oskarżony o molestowanie seksualne i aresztowany.

Duże kłopoty rodziny wiceministra edukacji Tomasza Rzymkowskiego. Ojciec polityka PiS został aresztowany i osadzony w areszcie, wstępnie na trzy miesiące. Mężczyzna oskarżany jest o przestępstwa na tle seksualnym.

Informację o aresztowaniu ujawnili dziennikarze Radia Zet i RadioZet.pl. Do zatrzymania miało dojść już w ubiegłym tygodniu. Jak donoszą dziennikarze śledczy, Maciej Rz. usłyszał zarzuty związane z molestowaniem seksualnym członka rodziny!

Ojciec polityka PiS aresztowany

Śledztwo w sprawie Macieja Rz. wszczęto już w ubiegłym roku. Do molestowania dochodzić miało wiele lat temu. Zdaje się, że śledczy uwierzyli w winę mężczyzny, skoro sąd zdecydował o osadzeniu go w areszcie.

Wedle doniesień radiozet.pl i Radio ZET, rodzina Tomasza Rzymkowskiego wspiera aresztowanego Macieja Rz. i nie wierzy w stawiane mu zarzuty. Wiceminister edukacji nie odpowiedział na pytania dziennikarzy.