18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramatyczny wypadek

Ojciec przejechał 2-latka. Tragedia w Małopolsce

10.04.2021  16:13
Dramatyczny wypadek na budowie
Dramatyczny wypadek na budowie Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Do przerażającego wypadku doszło w miejscowości Gromnik. Dwuletnie dziecko zostało śmiertelnie potrącone przez pojazd budowlany, prowadzony przez ojca.

Jak poinformował Paweł Klimek z tarnowskiej KMP, do tragicznego w skutkach wypadku doszło na terenie budowy domu rodzinnego. Kierujący wozidłem budowlanym 31-latek, nie zauważył dziecka, które weszło pod koła pojazdu.

Dziecko przebywało na terenie budowy domu jednorodzinnego, gdzie jego 31-letni ojciec zajmował się plantowaniem terenu wokół budynku. W pewnym momencie chłopczyk wszedł pod koła wozidła, którym mężczyzna przewoził wydobytą ziemię i gruz - przekazał oficer prasowy tranowskiej KMP.

2-latek doznał rozległych obrażeń. Na miejsce wezwano ratowników medycznych.

Śmiertelny wypadek na budowie

Służby medyczne przystąpiły do reanimacji chłopca, na miejsce wezwano również helikopter LPR. Niestety długotrwałe próby reanimacji nie przyniosły skutku. Chłopiec zmarł.

Sprawę wyjaśnia lokalna policja. Rodzina tragicznie zmarłego 2-latka otrzymała pomoc psychologa. Mężczyzna podczas zdarzenia był trzeźwy.